REKREACJA, WYPOCZYNEK I KRAV MAGA - MRZEŻYNO 20-27.07.2019

Obóz letni samoobrony i walki wręcz w systemie Krav Maga, to oprócz technik i ćwiczeń na sali, szeroka oferta zajęć uzupełniających w pakiecie, tj. zajęcia w terenie (plaża, las), squash, badminton, siłownia. Dodatkowo, dla chętnych możliwość wykupienia zabawy na polu paintballowym. Po dniu pełnym wrażeń do dyspozycji uczestników ciepła sauna lub słone morze. Dla instruktorów i kandydatów zajęcia metodyczne, pokazowe, oraz instruktorsko metodyczne.

Jeśli nie masz czasu na regularne zajęcia samoobrony  lub  trenujesz w sekcji i chciałbyś podsumować rok ciężkiej pracy – proponujemy tygodniowy obóz sportowo-rekreacyjny, podczas którego

gwarantujemy

poprawę kondycji, zrzucenie zbędnych kilogramów, naukę technik Krav Maga, wyszkoloną i profesjonalną kadrę instruktorów, wiele dodatkowych zajęć sportowo-rekreacyjnych, zajęcia w nowym ośrodku sportowym, bazę noclegową, a przede wszystkim odjazdowe wakacje, niezapomniane wrażenia, dobrą zabawę i wyśmienite międzynarodowe towarzystwo!


TRENINGI

3-4 razy dziennie, techniki samoobrony i walki wręcz Krav Maga, street fight, taktyka w przypadku zagrożenia przez kilku napastników, walka z nieuzbrojonym i uzbrojonym przeciwnikiem.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia obozu.

Obóz jest obowiązkowym szkoleniem dla instruktorów prowadzących zajęcia, stanowi przedłużenie afiliacji dla instruktora na następny sezon szkoleniowy 2019/2020.

Warunkiem uczestnictwa w obozie jest ukończone 18 lat i brak przeciwwskazań do treningów. Dopuszczamy osoby młodsze za zgodą rodziców / opiekunów. Każda kandydatura na uczestnika obozu rozpatrywana jest indywidualnie.

Przewidujemy podział na grupy dla początkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych.

Przydział do danej grupy odbywa się w zależności od stopnia zaawansowania uczestnika. Nie musisz wcześniej nic trenować, aby wziąć udział w obozie, który przyniesie Ci satysfakcję.

Każdy uczestnik obozu musi posiadać:

 • typowe wyposażenie do treningu Krav Maga: ochraniacz krocza, ochraniacz szczęki,
 • rękawice bokserskie i opcjonalnie ochraniacze piszczeli i kolan,
 • ubranie i obuwie do zajęć w terenie uwzględniające zmienne warunki pogodowe,
 • strój do zajęć w wodzie.

MIEJSCE POBYTU

Mrzeżyńskie Centrum Sportu
Hala Widowiskowo-Sportowa MCS
ul. Tysiąclecia 32 A, 72-330 Mrzeżyno
www.hala.mrzezyno.pl
e-mail: hala@mrzezyno.pl lub recepcja.hala@mrzezyno.pl
tel. (+48 91) 386 62 39 oraz (+48 91) 387 23 58

 

ZAKWATEROWANIE UCZESTNIKÓW

Uczestnicy mają do wyboru jedną z 2 możliwości zakwaterowania:

 1. 7 noclegów w pokojach 3-osobowych (Hotel w obiekcie OSIR Mrzeżyno), 3 posiłki dziennie na terenie ośrodka (śniadanie – szwedzki stół, obiad składający się z dwóch dań, kolacja – szwedzki stół) oraz możliwość korzystania z infrastruktury obiektu (sauna, siłownia, squash, ścianka wspinaczkowa, impreza integracyjna), 5 godzin treningu Krav Maga dziennie w trakcie 3–4 treningów;
 2. 7 noclegów na terenie szkoły bezpośrednio przy kompleksie OSIR Mrzeżyno w salach szkolnych dostosowanych do funkcji noclegowych. 3 posiłki dziennie na terenie ośrodka (śniadanie szwedzki stół, obiad z dwóch dań, kolacja szwedzki stół) oraz możliwość korzystania z infrastruktury obiektu (sauna, siłownia, squash, ścianka wspinaczkowa, impreza integracyjna), minimum 5 godzin treningu Krav Maga dziennie w trakcie 3–4 treningów.

 

DODATKOWE ATRAKCJE W OŚRODKU

 • hala sportowa
 • boisko piłkarskie
 • siłownia
 • sala fitness
 • sauna sucha
 • kort squash
 • gabinet masażu

Koszt obozu – nasze propozycje w 3 pakietach:


PAKIET I
(nocleg w hotelu, pełne wyżywienie, treningi)

Osoby stowarzyszone: 1560 PLN
Osoby niestowarzyszone: 1730 PLN

Pakiet zawiera:
7 noclegów w pokojach 3-osobowych / Hotel w obiekcie MCS Mrzeżyno, 3 posiłki dziennie na terenie ośrodka (śniadanie szwedzki stół, obiad z dwóch dań, kolacja szwedzki stół), możliwość korzystania z infrastruktury obiektu (sauna, siłownia, squash, ścianka wspinaczkowa, impreza integracyjna), pięć godzin treningu KRAV MAGA dziennie w trakcie 3-4 treningów.

UWAGA: cena obejmuje nocleg w pokoju 3-osobowym, przy zakwaterowaniu tylko 2 osób w pokoju obowiązuje dopłata 400 PLN od osoby.


PAKIET II
(nocleg w szkole w bezpośrednim sąsiedztwie hali sportowej, pełne wyżywienie, treningi)

Osoby stowarzyszone: 1350 PLN
Osoby niestowarzyszone: 1550 PLN

Pakiet zawiera:
7 noclegów na terenie szkoły bezpośrednio przy kompleksie MCS Mrzeżyno w salach szkolnych dostosowanych do funkcji noclegowych. 3 posiłki dziennie na terenie ośrodka (śniadanie szwedzki stół, obiad z dwóch dań, kolacja szwedzki stół), możliwość korzystania z infrastruktury obiektu (sauna, siłownia, squash, ścianka wspinaczkowa, impreza integracyjna), minimum pięć godzin treningu KRAV MAGA dziennie w trakcie 3-4 treningów.

UWAGA: miejsca noclegowe w szkole.


PAKIET III
(tylko treningi)

Osoby stowarzyszone: 800 PLN
Osoby niestowarzyszone: 1000 PLN

Pakiet zawiera:
Same treningi 5 godzin KRAV MAGA dziennie w trakcie 3-4 treningów.

 

Wpłaty należy dokonać na:

BANK MILLENNIUM konto nr 67 1160 2202 0000 0003 6828 3184
Odbiorca: „Camp” Elżbieta Lizak

Tytuł wpłaty: „Mrzeżyno 20-27.07.2019, wybrany pakiet, imię i nazwisko uczestnika”

Zgłoszenie udziału w obozie proszę wysłać e-mailem na adres:
info@obozykravmaga.pl

Zgłoszenie należy potwierdzić wpłatą na nasze konto bankowe.

I wpłata – 500 PLN w terminie 7 dni od wysłania zgłoszenia.
II wpłata – 500 PLN do 30.04.2019.
III wpłata do kwoty pełnej opłaty, zależna od wybranej opcji oraz przynależności do SKMP do 13.07.2019.

 

DANE DO PRZELEWU:

BANK MILLENNIUM nr konta: 67 1160 2202 0000 0003 6828 3184
Tytuł wpłaty: „Krav Maga Mrzeżyno 20-27.07.2019, wybrany pakiet, Imię i Nazwisko uczestnika”
Odbiorca: „Camp” Elżbieta Lizak

 

PRZY ZGŁOSZENIU NALEŻY PODAĆ:
swoje imię i nazwisko, telefon kontaktowy, nazwisko instruktora prowadzącego sekcję, oraz – jeśli osoby znają się z poprzednich obozów lub ćwiczą razem w sekcji – prośbę dotyczącą możliwości wspólnego zakwaterowania.

 

WAŻNE INFORMACJE!

 • O udziale w obozie decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych pierwszą wpłatą. Osoby zgłaszające się po terminach podanych powyżej muszą się liczyć z możliwością braku miejsc, lub zmiany wybranej opcji / pakietu – zakwaterowania.
 • W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w obozie I wpłata nie zostaje zwrócona, gdyż stanowi pokrycie kosztów zarezerwowanego miejsca w ośrodku.

Więcej informacji o programie obozu, organizacji zajęć oraz miejscu pobytu:

Wioletta LIZAK
tel. +48 604 516 004 | e-mail: info@obozykravmaga.pl

Masz pytanie o ten obóz?